Meist võib saada teie usaldusväärne tarnija Euroopa Liidu turul

1994. aastal asutatud I&T Metall OÜ/Extal pakub täppistöötluslahendusi klientidele, kes nõuavad kõrget kvaliteeti. Pakume mitmeid CNC-töötlusteenuseid, sealhulgas projekteerimist, kiiret prototüüpimist ja täismahus tootmist ja viimistlust. Pikaaegse kogemusega insenerid, kõrgelt kvalifitseeritud meeskond, ulatuslik CNC-masinate portfell, kvalifitseeritud tarneahel ja range kvaliteedikontroll võimaldavad meil CNC-töödeldud komponente õigeaegselt tarnida. Võtmekliendid hindavad kõrgelt just meie kvaliteeti ja tarnekindlust.

Oleme spetsialiseerunud täppisfreesimisele, treimisele ja lihvimisele, hõlmates laias valikus tööstusharusid. Põhiosa meie toodangust kasutavad masinatööstuse-, automaatikaseadmete-, meditsiinitehnika- ja aparaadiehitusettevõtted, aga ka hüdraulika-, lennundus- ja laevatehnikatootjad ning naftatööstus- ja kaitsetööstusettevõtted.

Partnerid

Teenused

Pakume kulutõhusaid lahendusi igale ülesandele, olgu selleks üksikute CNC-komponentide või mahukamate seeriate tootmine. Meist

Seadmed

Meil on kasutusel 9 CNC-tööpinki, mis katavad kõik peamised vajadused CNC-töötlemise valdkonnas. Teenused

Ajavahemikul 23.05.2023 – 22.11.2024 teostab osaühing I&T Metall digipöörde projekti nr 20.1.01.23-0382, mille eesmärgiks on kasvatada pikas perspektiivis ettevõtte tootmise autonoomsust ning suurendada erinevate protsesside digitaliseeritust ja automatiseeritust, eesmärgiga vähendada töötajate ajakulu manuaalsete tööülesannete täitmisele (mida on võimalik automatiseerida), suurendada ettevõtte üldist tootmisvõimekust ning kasvatada ettevõtte tegevuse kaudu loodavat lisandväärtust.

Projekti tulemusel investeeritakse olulisimate tuvastatud kitsaskohtade lahendamisse, mis hõlmab endas uue robotiseeritud töötlemiskeskuse ja automaatse instrumendikapi kasutusele võtmist ja nende liidestamist majandustarkvaraga, majandustarkvara liidestamist tootmise raporteerimistarkvaraga, uute tööstuslike raporteerimiskeskuste kasutusele võtmist ning tootmishoone läbipääsusüsteemi liidestamist majandustarkvaraga. Projekti on rahastanud Euroopa Liit taasterahastu NextGenerationEU vahenditest 281 160 eurose kaasrahastusega.